Rama: Shkodra, potencial i fjetur për ekonominë dhe zhvillimin e Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, Shkodra do të zgjojë potencialin e fjetur që ka për ekonominë dhe zhvillimin e Shqipërisë.

Rama: Shkodra u përket të gjithëve, të majtë dhe të djathtë

Kryeministri Edi Rama falënderoi të gjitha ata që mbështetën PS dhe Benet Becin.

Spiropali: Zoja Shkodër asht’ Dashni

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, njëherësh drejtuese politike në qarkun e Shkodrës

“Si ke ndje, moj Zonja Shkodër?”, kënga himn e fushatës së jashtëzakonshme të Benet Becit

Një këngë e bukur, plot mesazhe “dashnie” për Shkodrën e kënduar mjeshtërisht dhe me një zë melodioz nga Irian Taraboshi

Beci: Ditë e rëndësishme për Shkodrën

Kandidati i PS-së për bashkinë e Shkodrës, Benet Beci votoi sot në Shkodër.

Berisha: Bardh Spahia, kandidati i pluralizmit politik

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit në PD, Sali Berisha zhvillon takimin përmbyllës të fushatës së 14 majit në Shkodër

Ushtarakë nga vendet anëtare të NATO-s vizitojnë Kalanë e Shkodrës

Grupit të ushtarakëve të NATO-s, iu prezantua “Rozafa”, si një monument i rëndësishëm i promovimit të vlerave historike të Shqipërisë

Beci: ‘Business Park North’, park biznesi për Shkodrën

“Për një ekonomi më të fuqishme të Shkodrës është i domosdoshëm zhvillimi industrial dhe i prodhimit”

Spahia: Shkodra, epiqendër e investimeve dhe ndryshimeve

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë e Shkodrës, Bardh Spahia zhvilloi një takim me qytetarë dhe sipërmarrës në qytetin e Shkodrës.

Beci: Interes i jashtëzakonshëm nga qytetarët për projektin strategjik në hyrje të Shkodrës

Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Shkodrës, Benet Beci foli projektin strategjik për hyrjen e Shkodrës