Shqipëria turistike, Rama ndan foto nga Lungomare

Qyteti bregdetar i Vlorës ka pësuar ndryshime rrënjësore vitet e fundit, pas zbatimit të projekteve të ndryshme infrastrukturore.

“Lepurushi Kajan” surprizon të atin, Veliaj: Na solli vezët e Pashkëve

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj iu nënshtrua dje një ndërhyrje kirurgjikale

“Shqipëria e bukur”

Rama ndan pamje nga parku i rehabilituar i liqenit të Mbreshtanit në Berat

“Kërcimi i hutave”, fotografi Jetmir Troshani merr Çmimin e Parë Ndërkombëtar të “FIOF 2024”

Shkodrani e fitoi në kategorinë Fotografia e Natyrës dhe Jetes së Egër nga Fondi Internacional për Fotografinë (FIOF)

“Art Mbi Tank”, Peleshi: Simbol i përkushtimit të FA ndaj qytetarëve në Ditën e Verës

Në sheshin “Skënderbej” u vendos një tank mbi të cilin qytetarët mund të krijonin artin e tyre me ngjyra të ndryshme.

“Faleminderit Mësuesi im!!

Sot, muri rrethues i Ministrisë së Arsimit dhe Sportit, në rrugën e Durrësit, ishte shpirti i festës së Ditës së Mësuesit.

Zelenski në Tiranë!

Ministri Hasani mirëpriti në aeroportin e Rinasit presidentin e Ukrainës, Volodymyr Zelenski

Rama në Shkodër përcjell atmosferën e Karnavaleve

Kryeministri Rama ishte i pranishëm në Shkodër ndërsa u bë pjesë e atmosferës rrugëve të Shkodrës në shoqërinë e kryebashkiakut Benet Beci.

Rama ndan momentin e veçantë me Erdogan: Fotoja e ditës

Kryeministri Edi Rama përcolli foton e ditës me Presidentin turk, Erdogan, ndërsa ky i fundit e priti në hyrje të institucionit

“Fotoalbumi i ditës”, vizita e Blinken në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ndau sot në rrjetet sociale “Fotoalbumin e ditës” me momente nga vizita e Sekretarit amerikan të Shtetit, Antony Blinken në Tiranë.