Cillian Murphy fituesi i “Oscar” në “Oppenheimer

Aktori Cillian Murphy tashmë konsiderohet një peshë e rëndë e Hollivudit

58 milionë euro për dasmën në Paris

“Fatin” e kishte influencuesja dhe trashëgimtarja amerikane Madelaine Brockway (26 vjeç) e cila u martua me agjentin e muzikës Jacob LaGrone

Ja sa mund të vlejë deri në 2030-ën SpaceX!

Kompania SpaceX e Elon Musk mund të kapë vlerën e rreth 500 miliardë dollarëve deri në vitin 2030,

Kim Kardashian pozon ‘topless’

Marka “SKIMS” e Kim Kardashian ka mahnitur me reklamat e saj së fundmi, ku vetë 43-vjeçarja është imazhi i tre kopertinave.

Pasuria e Elon Musk ra nën 200 miliardë dollarë për herë të parë

Pasuria e tij neto e vlerësuar ishte 234 miliardë dollarë përpara raportit tremujor të fundit

Princesha shqiptare Fevzia, gruaja më e bukur e të gjitha kohërave

Hollivudi e ka shpallur si “Gruaja më e bukur në botë e të gjitha kohërave”, duke lënë pas Marilyn Monroe

350 mijë Euro gjobë Madonnës

Zgjati me gjysmë ore koncertin, duke thyer rregullat sigurisë së brendshme të stadiumit

Emina Çunmulaj, anëtare e jurisë në “Miss USA 2023”

Modelja shqiptare, e cila ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj

Angelina Jolie prezanton librin e ri edhe në shqip

”Njihni të drejtat tuaja dhe kërkojini ato” është libri i fundit i yllit të Hollivudit, Angelina Jolie.

Politikania franceze nën qendrën e kritikave për fotoshop në posterin e fushatës

Pas kritikave të marra për fotoshop, De Causans ka thënë: Është e drejta ime si kandidate të kem një foto të bukur.