Veliaj pret ambasadorin e Egjiptit: Tirana dhe Aleksandria, dy kryeqytetet mesdhetare të Kulturës për 2025

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti në një takim ambasadorin e Egjiptit në Tiranë, Mohamed Mustafa Heider

Kryebashkiaku i Elbasanit pret ambasadorin e Egjiptit

Kryebashkiaku i Elbasanit, Gledjan Llatja, priti në një takim kortezie Ambasadorin e Egjiptit, Mohamed Mustafa Heider.

Nano takim me ambasadorin Heider

Drejtori ekzekutiv i AIDA-s, priti në një takim Ambasadorin e Egjiptit në Shqipëri, Mohamed Mustafa Heider.

Nikolla pret ambasadorin e Egjiptit: Mirëpresim investimet egjiptiane në energji dhe turizëm

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla priti sot në një takim ambasadorin e Egjiptit në Shqipëri, Mohamed Mustafa Heider.