Zgjedhjet Vendore, Rroc Dodaj fiton Bashkinë Pukë

Koalicioni “Bashkë Fitojmë” ka fituar Bashkinë e Pukës, ku kandidati Rroc Dodaj ka fituar me 58.13 %

Këlliçi: Votoni me ndërgjegje të pastër!

Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë“, Belind Këlliçi votoi sot në qendrën e votimit të ngritur pranë shkollës “Dora D’Istria”.

Berisha: Ftoj qytetarët që ende nuk kanë votuar të votojnë

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit pranë Partisë Demokratike, Sali Berisha bëri thirrje sot qytetarëve të shkojnë të votojnë.

Berisha: Kandidatët e primareve janë kandidatët e fitores

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit në PD, Sali Berisha i pranishëm në mbylljen e fushatës zgjedhore të 14 majit në sheshin “Nënë Tereza”në Tiranë

Berisha: Bardh Spahia, kandidati i pluralizmit politik

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit në PD, Sali Berisha zhvillon takimin përmbyllës të fushatës së 14 majit në Shkodër

Berisha në Korçë: Këto janë zgjedhje për fatin e demokracisë

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit në PD, Sali Berisha u ndal sot në Korçë

Këlliçi: Transparencë në Bashkinë e Tiranës që ditën e parë

Premtimi i kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për bashkinë e Tiranës

Meta: E padiskutueshme fitorja në Tiranë, Durrës dhe Elbasan

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta: Opozita tani është në garë të vërtetë

Berisha: Ndryshimi në 14 maj do të jetë shpëtimi i Hasit

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit në PD, Sali Berisha zhvilloi një takim elektoral në Has

Meta takim me të rinjtë dhe pensionistët në Tiranë: Do të ulim taksat

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka zhvilluar një takim me të rinjtë dhe pensionistët në njësinë numër 10 në Tiranë.