8 Marsi, Hasani: Mbështesim të drejtat e grave dhe vajzave sepse janë Shqipëria

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani uroi sot gratë dhe vajzat me anë të një video mesazhi në Ditën ndërkombëtare të Gruas

8 Marsi, Rama: Nuk ka lule që ua merr nurin, grave të sakrificës, dhembshurisë e dashurisë

Kryeministri Edi Rama uroi sot gratë dhe vajzat me rastin e 8 Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas.

Ti je dhe do të mbetesh gjiganti i madh, i mirë!

Esse për babain tim, Sokratin, në 70-vjetorin e datëlindjes…

Rama uron Kadarenë me vargjet e poezisë së njohur

Kolosi i letrave shqipe Ismail Kadare ditën e sotme më 28 janar feston 88-vjetorin e lindjes

88-vjetori i lindjes, Veliaj: Ismail Kadare, kolos i letërsisë shqiptare!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj uron gjeniun e letrave shqipe.

Përvoja ime e mrekullueshme e urimeve të personalizuara!

“Te secili prej tyre shkova me fjalë dhe zemër, me lutje dhe dëshirime, me çiltërsinë e shpirtit”

Gëzuar Vitin e ri 2024 nga “Ibrahim Kodra”

Fondacioni “Ibrahim Kodra” ka përdorur një nga pikturat e famshme të Kodrës, për të uruar ardhjen e vitit të ri 2024.

Begaj: Viti që lëmë pas pati zhvillime pozitive

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj uroi sot shqiptarët për Vitin e Ri 2024.

Ja si urohej 120 vjet më parë!

Vitet kanë bërë të tyren, por sfidat kanë mbetur të ngjashme si tek kjo kartolinë e Shoqërisë Dëshira në Sofje

Spiropali mesazh urimi: Ngjisim Shqipërinë në lartësinë që vet emri i saj imponon

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali përmes një videomesazhi uroi shqiptarët kudo ku janë në prag të Vitit të Ri 2024.