Meta, takim me Glover: Diskutuam shqetësimet tona për procesin e 14 majit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta priti shefen e misionit të vëzhguesve të ODIHR-it, Audrey Glover.

Berisha, takim me Glover: Paraqitëm problematikën për një proces zgjedhor normal

Kryetari i Komisionit të Rithemelimit të PD-së, Sali Berisha takim me shefen e Misionit të ODIHR, Audrey Glover

Meta takon Escobar: Përmbushim detyrimet e partneritetit me SHBA

Kryetari i Partisë së Lirisë takim me zëvendësndihmëssekretarin e SHBA për Çështjet Europiane dhe të Dërguarin e Posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Rama: Të bëjmë një fushatë me sa më shumë komunikim!

Fushata nisi për gjelbërimin e bashkive me praninë e 61 kandidatëve për kryebashkiakë

Mbi 345 milionë lekë përfitojnë partitë politike për vitin 2023

Në total përfitojnë 11 subjekte politike. PS – 151.494.783 lekë. PD – 103.926.170 lekë