Ambasadori Joao Tabajara de Oliveira Junior pret Dukën dhe Silvinjon

Kreu i FSHF, Armand Duka ka vizituar Ambasadën e Brazilit në vendin tonë, ku është pritur nga Ambasadori Joao Tabajara de Oliveira Junior

Drejtori I Përgjithshëm i Policisë së Shtetit pret Ambasadorin e Brazilit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Drejtues Madhor Muhamet Rrumbullaku ,priti në një takim Ambasadorin dhe Zv/ambasadorin e Brazilit në vendin tonë, João Tabajara De Oliveira Júnior dhe Ricardo Portugal.

Spiropali pret ambasadorin João Tabajara de Oliveira Júnior.: Intensifikim i bashkëpunimit me Brazilin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali priti në një takim ambasadorin e Brazilit në Shqipëri, João Tabajara de Oliveira Júnior.

Ambasadori i ri i Brazilit paraqet Letrat Kredenciale

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot ambasadorin e ri të Republikës Federative të Brazilit në Shqipëri, João Tabajara de Oliveira Júnior