Yuri Kim viziton Tropojën në përfundim të detyrës së saj në Shqipëri

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim vizitoi Tropojën për të nisur procesin e lamtumirës në përfundim të detyrës së saj në Shqipëri.

Tirana, destinacion i vajzave nga lindja që ofrojnë seks me pagesë

Reklamimin e bëjnë hapur në një faqe internet të quajtur ‘Tirana escorts’

Ambasadori japonez promovon traditën, nga Gjirokastra

Ambasadori i Japonisë në Shqipëri, Takada Mitsuyuki, zgjodhi Gjirokastrën për realizimin e një seti fotografik, ku në qendër kanë qene kostumet popullore dhe tradita.

“Fashion Panorama”, Rama viziton ekspozitën e “Vogue Italia”

Ajo përmban një ekspozitë fotografish, të krijuara enkas për këtë projekt, si dhe imazhe arkivore

Rama operon apendisitin

Operacioni u krye nga ekipi i mjekëve kirurgë dhe anestezistë, nën drejtimin e prof. Arben Gjata

Blendi Gonxhja: DPSHTRR, miqësore me katërputroshët!

Drejtori i Përgjithshëm: Qytetarët nuk kanë përse t’i lënë miqtë e tyre në shtëpi apo në makinë, të vetmuar

A janë mëngjarashët më të talentuar?

Studimi: Mund të vlejë kur bëhet fjalë për shkencat dhe veçanërisht matematikën

Margariti: Shqipëria, pjesë e ekspozitës “First Kings of Europe” në SHBA dhe Kanada!

Objekte të trashëgimisë prehistorike nga Shqipëria janë bërë pjesë e një ekspozite ndërkombëtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe në Kanada

“E dashur mam”, faleminderit për çdo sakrificë!

Letër Nënës për 60-vjetorin! – Fjala “nënë” në jetën e çdo personi është e para. Është sinonimi i jetes!

Yuri Kim: Nder të kaloj kohën me Presidentin Begaj në këtë ditë të bukur pranvere!

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim, është takuar me Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj.