Nga Talat Xhaferri tek Ylli Ujka, shpallen fituesit e CCIT AWARDS, Nënkryetari Seferi: Biznesi aksioner në suksesin e Tiranës

Tirana mikpriti ceremoninë kushtuar bizneseve më të suksesshme jo vetëm të kryeqytetit, por të gjitha trevave ku flitet shqip, CCIT AWARDS!

Begaj dekreton emërimin e gjashtë ambasadorëve

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj me propozim të Kryeministrit, dekretoi lirimet dhe emërimet e disa ambasadorëve.