Ambasadori i Holandës: Bashkëpunimi politik, i rëndësishëm për integrimin në BE

Ambasadori i Holandës në vendin tonë, Reinout Vos gjatë qëndrimit në Korçë u shpreh i impresionuar për arritjet e Shqipërisë, ndërsa nënvizoi se duhet akoma punë.

Diplomacia ekonomike, Ambasadori Vos viziton fermën e prodhimit të algave në Sukth

Ambasadori i Holandës në Shqipëri, Dr. Reinout Vos, vizitoi sipërmarrjen holandeze

Investimet holandeze në Shkodër, Beci takon ambasadorin Vos

Kryetari i bashkisë së Shkodrës, Benet Beci priti në takim ambasadorin e Holandës, Reinout Vos.

Balla takim me Ambasadorin Reinout Vos: Bashkëpunimin më të ngushtë me agjencitë ligjzbatuese holandeze

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, zhvilloi një takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta Reinout Vos.

Krifca-Vos: Shqipëria dhe Holanda po bashkëpunojnë në inovacionin në bujqësi

Ministrja e Bujqësisë Frida Krifca dhe ambasadori holandez, Reinout Vos, vizitojnë fabrikën e vajit të ullirit “Shqiponja” në Kamëz

Java Kulturore e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta, përkujtohet Koloneli Thomson

I pranishem ishte Ambasadori i Mbretërisë së Holandës në Shqipëri, Dr. Reinout Vos.

Projekti “MATRA”, Java Kulturore e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta

Java Kulturore e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta nisi me eventin përmbyllës të projektit MATRA të zbatuar nga Qendra Holandeze e Trajnimit dhe Studimit për Gjyqësorin

Ambasadori i Holandës, Dr. Vos: “WaterAction”, frymëzues arti i nxënësve në Kavajë

Ambasadori i Mbretërisë së Holandës në Shqipëri, Dr. Reinout Vos, viziton shkollat e qytetit të Kavajës