120-vjetori i shkollës në Iballë të Pukës, Begaj: Mundësi për të reflektuar mbi mësimin e shqipes

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, mori pjesë sot në ceremoninë e kremtimit të 120-vjetorit të shkollës së Iballës në Pukë

Begaj merr pjesë në pëurimin e bustit të Nënë Terezës në Ambasadën e Kosovës në Shkup

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, së bashku me Presidenten e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani Sadriu, si dhe me Presidentin e Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, morën pjesën në inaugurimin e bustit të Nënë Terezës në oborrin e Ambasadës së Kosovës në Shkup.