Kur fotografoja të madhin Bahri Beci!

I qetë i qeshur me një humor tipik shkodran, realizuam një cikël të bukur fotografik.


Nga Roland Tasho, fotograf

Ndahet nga jeta një burre i madh i këtij vendi, Bahri Beci.

Në momentin që po realizonim foton ndjehej lirshmëria e tij para aparatit por dhe përgjegjshmëria ime kë po fotografoja.

I qetë i qeshur me një humor tipik shkodran, realizuam një cikël të bukur fotografik.

Do e kujtoj gjithmonë për kthjelltësine dhe zgjuarsinë gjatë bisedave.

Ndahet nga jeta nje burre i madh i ketij vendi, Bahri Beci. Ne momentin qe po realizonim foton ndjehej lirshmeria e tij…

Posted by Roland Tasho on Sunday, August 20, 2023

Rama: Synojmë ndërtimin e një qendre gazi natyror në Vlorë

Kryeministri Rama në punimet e Samitit të 10-të të Korridorit Jugor të Gazit në Baku

Global 360

Osmani në Turqi për Forumin Diplomatik të Antalias

Me ftesë të Presidentit Recep Tayyip Erdogan, Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka udhëtuar për në Turqi

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

“La dolce vita”, një kontrapunkt aktual edhe i shoqërisë sonë

Një botë kukullash, një botë teatri. Botë që duket në dritë, po që s'ka më dritë.

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

Rama: Synojmë ndërtimin e një qendre gazi natyror në Vlorë

Kryeministri Rama në punimet e Samitit të 10-të të Korridorit Jugor të Gazit në Baku