“Krenarë për ju”, Manastirliu takon në Dortmund djemtë kuqezi

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu, pak para ceremonisë së hapjes së Euro 2024 pati një takim shumë emocionues me djemtë e Kombëtares sonë të futbollit.


Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Ogerta Manastirliu, pak para ceremonisë së hapjes së Euro 2024 pati një takim shumë emocionues me djemtë e Kombëtares sonë të futbollit.

Gjatë këtij takimi, ministrja i uroi sukses ekipit kombëtar dhe i inkurajoi ata të japin më të mirën në fushën e lojës.

“Me djemtë e #Kombëtares KuqeZi në këto orë të fundit shumë emocionuese, përpara ndeshjes së parë të Shqipërisë në EURO2024”, shkroi Manastirliu.

Në qendrën ku po rrinë kuqezinjtë në Dortmund, Manastirliu shprehu besimin e saj në lojën e bukur dhe emocionuese që do të na dhurojnë djemtë kuqezi.

Takimi u u zhvillua nga një atmosferë të ngrohtë dhe Ministrja shprehu mbështetje të plotë për djemtë e Kombëtares, të cilët janë gati për sfidat që i presin në Euro 2024.

CNN: “Bond Tower” – rrokaqielli i frymëzuar nga baleti së shpejti në Tiranë

Bond Tower, do të jetë një ndërtesë banimi dhe hotel 50-katëshe, i projektuar nga kompania portugeze e arkitekturës OODA

Global 360

CNN zbulon prapaskenën e tërheqjes së Biden

Vendimi përfundimtar i Presidentit Joe Biden për t’u larguar nga gara u mor në 48 orët e fundit

Diplovista

Rakipi: Bisedimet Kosovë-Serbi të përqendrohen tek njohja, jo më në çështje teknike

Kryetari i Institutit për Studime Ndërkombëtare Albert Rakipi thotë se ka ardhur koha për një qasje tjetër në dialogun mes…

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Lamtumirë mjeshtër!

Tani më shumë se kurrë ka zënë vendin e tij në panteonin e letrave botërore.

Profil

Një emër i njohur i elitës intelektuale dhe politike të çerekshekullit të fundit

75-vjetori I lindjes -- Rrugëtimi i Z. Koçi Tahiri nga galeritë e Bulqizës në sallën e legjislativit shqiptar (2017-2021)

Masmedia

CNN: “Bond Tower” – rrokaqielli i frymëzuar nga baleti së shpejti në Tiranë

Bond Tower, do të jetë një ndërtesë banimi dhe hotel 50-katëshe, i projektuar nga kompania portugeze e arkitekturës OODA