Ambasadori Canaj merr pjesë në Ceremoninë e 16-vjetorit të Pavarësisë të Kosovës

Ceremonia u organizua nga Jetish Jashari, në cilësinë e Përfaqësuesit të Zyrës së Saj në Beograd.


Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, mori pjesë në Ceremoninë e 16 vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës, organizuar nga Z. Jetish Jashari, në cilësinë e Përfaqësuesit të Zyrës së Saj në Beograd.

POSTIMI I AMBASADËS

Kënaqësi të merrja pjesë në Ceremoninë e 16 vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës, organizuar nga Z. Jetish Jashari, në cilësinë e Përfaqësuesit të Zyrës së Saj në Beograd.

Kënaqësi të merrja pjesë në Ceremoninë e 16 vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës, organizuar nga Z. Jetish…

Posted by Embassy of Albania in Belgrade on Tuesday, February 27, 2024

Gazheli: Porto Romano, pikë orientimi për tregun rajonal

Volumet e përpunuara për muajin prill, priten të arrijnë në 270 mijë tonë kargo të ngurta dhe në 120 mijë…

Global 360

Komandanti i NATO-s për Evropën: Po shtojmë forcat në Kosovë

Cavoli vlerësoi se tensionet etnike në Bosnjë gjithashtu kanë potencial për të përshkallëzuar dhe destabilizuar rajonin e Ballkanit Perëndimor

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Fjala është e para!

Na pëlqejnë fjalët e mençura dhe i marrim me vete! Ndaj fjala mbetet e para dhe e fundit si ajri…

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

Gazheli: Porto Romano, pikë orientimi për tregun rajonal

Volumet e përpunuara për muajin prill, priten të arrijnë në 270 mijë tonë kargo të ngurta dhe në 120 mijë…