“OneRegionOneMarket”, ambasadori Canaj merr pjesë pjesë në Konferencën e 8-të Rajonale në Novi Sad

Të pranishëm ishin edhe ministrat e Tregëtisë e Ekonomisë, Presidentët e Dhomave të Tregëtisë e Industrisë të Rajonit të Ballkanit

Diplomacia ekonomike, ambasadori Canaj takim me CeO-n e spitalit elitar në Beograd

Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, vizitë në një nga spitalet më elitare në Beograd, “Colic Hospital”,

Zhvillimet në Ballkan, ambasadori Canaj takim me homologun e OSBE

Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, priti në një takim pune Ambasadorin e OSBE-së, Jan Bratu.

Ambasadori Canaj takim me studentët shqiptarë në Universitetin Shtetëror të Beogradit

Ambasadori iu garantoi një bashkëpunim përherë dhe më kooperues me përfaqësinë diplomatike të vendit tonë në Serbi.

Ambasadori Canaj viziton Arkivin e Jugosllavisë

Vizita u fokusua te modalitetet e bashkëpunimit ndërmjet Arkivave të Jugosllavisë dhe Ambasadës së Republikës së Shqipërisë

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadori Canaj takon homologun portugez në Serbi

Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, takim me Ambasadorin e Portugalisë në Serbi, Jose Rui Velez Caroço.

Intensifikimi i marrëdhënieve dypalëshe, ambasadori Canaj takim me homologun maroken

Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, takim me Ambasadorin e Marokut, Mohamed Amine Belhaj

Ambasadori Canaj merr pjesë në Ceremoninë e 16-vjetorit të Pavarësisë të Kosovës

Ceremonia u organizua nga Jetish Jashari, në cilësinë e Përfaqësuesit të Zyrës së Saj në Beograd.

“Plani 7 Pikësh”, ambasadori Canaj takon përfaqësues nga Lugina e Preshevës

Ambasadori Bardhyl Canaj takon deputetin Shaip Kamberi dhe kryetarin e KKSH, Nevzat Lutfiu

Projekti strategjik i linjës kabllore nënujore, ambasadori Canaj takon homologun egjiptian

Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, u takua me Ambasadorin e Egjiptit, Bassel Sala.