Dua Lipa: Kthehem për disa perëndime të tjera të diellit në Shqipëri!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore rikthehet për pushime në Shqipëri.


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar se është rikthyer në Shqipëri për pushime, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Teksa poston foto nga perëndimi i diellit në buzë të detit, Dua Lipa shkruan se ka ardhur në Shqipëri për të shijuar disa perëndime të tjera të diellit në vendin tonë. “Kthehem për disa perëndime të tjera të diellit në Shqipëri”, thekson Lipa

Këngëtarja Shqiptare me famë botërore ishte në Shqipëri edhe gjatë muajit korrik. Në fund të korrikut ajo ndante me ndjekësit e saj nga bregdeti, duke shijuar bukurinë natyrore të vendit, në një nga plazhet e jugut. Ajo asokohe theksonte se ishte kthyer “në shtëpi”.

Lexo më shumë nga

“Daily Express”: Shqipëria – zbuloni disa nga brigjet më të bukura të vendit ballkanik

Aurora Bosotti shkruan në të përditshmen britanike “Daily Express”.

Global 360

NATO me udhëheqje të re: Lidhjet e Mark Rutte-s me Kosovën ndër vite

Sekretarët e përgjithshëm të NATO-s zgjidhen me konsensus nga të 32 vendet anëtare.

Diplovista

Bregu: Zero roaming me BE-në deri më 2027

Perspektiva e Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor nuk është më një proces datash, BE-ja po ndryshon, ndoshta duhet të ndryshohet…

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Shqipëria, emigrantët dhe BE

Ndërsa procesi i votimit në vendet e BE edhe pak i afrohet fundit, pak ditë më parë kryeministrja e Italisë,…

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

“Daily Express”: Shqipëria – zbuloni disa nga brigjet më të bukura të vendit ballkanik

Aurora Bosotti shkruan në të përditshmen britanike “Daily Express”.