Cillian Murphy fituesi i “Oscar” në “Oppenheimer

Aktori Cillian Murphy tashmë konsiderohet një peshë e rëndë e Hollivudit

58 milionë euro për dasmën në Paris

“Fatin” e kishte influencuesja dhe trashëgimtarja amerikane Madelaine Brockway (26 vjeç) e cila u martua me agjentin e muzikës Jacob LaGrone

Kim Kardashian pozon ‘topless’

Marka “SKIMS” e Kim Kardashian ka mahnitur me reklamat e saj së fundmi, ku vetë 43-vjeçarja është imazhi i tre kopertinave.

Pasuria e Elon Musk ra nën 200 miliardë dollarë për herë të parë

Pasuria e tij neto e vlerësuar ishte 234 miliardë dollarë përpara raportit tremujor të fundit

350 mijë Euro gjobë Madonnës

Zgjati me gjysmë ore koncertin, duke thyer rregullat sigurisë së brendshme të stadiumit

Emina Çunmulaj, anëtare e jurisë në “Miss USA 2023”

Modelja shqiptare, e cila ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj

Politikania franceze nën qendrën e kritikave për fotoshop në posterin e fushatës

Pas kritikave të marra për fotoshop, De Causans ka thënë: Është e drejta ime si kandidate të kem një foto të bukur.

Pulovra e princeshë Dianës shitet në ankand me një çmim marramendës

Veshja e veçantë e princeshës theu rekordin e çmimit të ankandit të fustanit të saj të purpurt Victor Edelstein, i cili u shit janarin e kaluar për 600,000 dollarë.

Dua Lipa: Është e rëndësishme të flasim më lirshëm për seksin

Marrëdhënia e Dua Lipës me Romain Gravras u bë e njohur në fillim të vitit, ku dolën publikisht pranë njëri-tjetrit.

Dua Lipa: Kthehem për disa perëndime të tjera të diellit në Shqipëri!

Këngëtarja shqiptare me famë botërore rikthehet për pushime në Shqipëri.