Duka, në meshën e shenjtë para nisjes së Kampionatit Europian të Futsallës për priftërinj

Presidenti i FSHF ishte i ftuar në meshën e shenjtë të zhvilluar në Katedralen e Shën Shtjefnit të Shkodrës.

Duka: Viti 2023, një nga më të suksesshmit e futbollit shqiptar

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një intervistë për emisionin “Klan News Sport” në televizionin “Klan News”

Duka: Në Euro 2024 shkojmë pasi të bëjmë edhe dy rezultate pozitive. Do tentojmë Botërorin në 2026-n!

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka dhënë një intervistë për televizionin “News24”

Presidenti Duka takim pune Ambasadorin e Arabisë Saudite në Shqipëri, Faisal Ghazi Ismail Hifzi

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka priti në një takim pune Ambasadorin e Arabisë Saudite, z. Faisal Ghazi Ismail Hifzi.

Presidenti Duka priti në një takim pune Ambasadorin e Republikës Çeke në Shqipëri, Karel Urban

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka priti sot në një takim pune Ambasadorin e Republikës Çeke në Shqipëri, Karel Urban.

Forcimi i bashkëpunimit mes FSHF e Katarit, Presidenti Duka pret në takim Ambasadorin Ali bin Hamad Al-Marri

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka priti sot në një takim pune Ambasadorin e Katarit, z. Ali bin Hamad Al-Marri dhe Konsullen e Katarit në Tiranë, znj. Nada A. Rahman S.A Al Hashimi.