Ambasadori gjerman viziton “Lufthansa Industry Solutions”, në Tiranë

Me mbi 450 punonjës Lufthansa Industry Solutions është një nga kompanitë lider në industrinë e IT-së në Shqipëri.


Ambasadori i Gjermanisë në Shqipëri, Karl Bergner, vizitoi zyrat e Lufthansa Industry Solutions, e cila është një nga kompanitë lider në industrinë e IT-së në Shqipëri.

Lufthansa Industry Solutions ka mbi 450 punonjës, në Tiranë.

POSTIMI I AMBASADËS GJERMANE

Me mbi 450 punonjës Lufthansa Industry Solutions është një nga kompanitë lider në industrinë e IT-së në Shqipëri. Gjatë vizitës së tij sot, ambasadori Bergner mundi të marrë një përshtypje të punës së suksesshme në fusha të tilla si zhvillimi i softuerit për klientët brenda dhe jashtë Grupit LH.

🇦🇱 | Me mbi 450 punonjës 👩‍💻👨‍💻, Lufthansa Industry Solutions është një nga kompanitë lider 🏆 në industrinë e IT-së në…

Posted by Ambasada Gjermane Tiranë on Thursday, January 25, 2024

Hasani takon homologun indian Jaishankar: Fokus, thellimi i marrëdhënieve ekonomike

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani u prit sot nga ministri i Punëve të Jashtme të Indisë,…

Global 360

Osmani: Qeveria dhe aleatët të ulen e të merren vesh për dinarin

Presidentja Vjosa Osmani ka deklaruar se problemi që lindi mes Qeverisë së Kosovës dhe ndërkombëtarëve në lidhje me rregulloren e…

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

“Mes frikës dhe frymëzimit”, Maks Velo në studion time!

"Maksi qeshi, duke më thënë: Po të rrëfej diçka që s’ia kam thënë askujt më parë..."

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

Hasani takon homologun indian Jaishankar: Fokus, thellimi i marrëdhënieve ekonomike

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani u prit sot nga ministri i Punëve të Jashtme të Indisë,…