Rezidenca “Cullinan East”, harmonia perfekte mes luksit modern dhe natyrës!

Në zemër të Tiranës, në lagjen e mrekullueshme të Mulletit po ndertohet një kompleks rezidencial unik


“zemrën e gjelbër” të Tiranës, në lagjen e mrekullueshme të Mulletit, po ndërtohet një kompleks rezidencial unik në konceptimin arkitekturor dhe urbanistikRezidenca “Cullinan East”. (Kliko në link për detajet e plota) Kontakt: [email protected] Cel: +355694040190

Ky kompleks me  vila, me emra diamantesh: “Blue Moon of Josephine”, “Oppenheimer blue”, “Princie diamond”,  “Koh-i-Noor” dhe “Lesedi la rona”,  ofron një kombinim të mrekullueshëm dhe harmoni perfekte mes arkitekturës moderne dhe natyrës së bukur.

Çdo vile në Rezidencën Cullinan East është një shembull unik i modernitetit dhe elegancës së thjeshtë.

Me një siperfaqe prej 700 deri në 800 metra katrorë, secila prej tyre është një oaz i veçantë i luksit dhe komfortit.

Arkitektura e tyre moderne përfshin një bashkërendim të përsosur midis estetikës së kohës dhe teknologjisë së fundit, duke përdorur materiale të avancuara nga markat më të njohura europiane.

Secila prej vilave ka pishinën e saj individuale, e cila ofron mundësinë për te përjetuar momente të mrekullueshme të relaksit në një ambient komod dhe privat.

Më shumë se thjesht një vendbanim, Rezidenca “Cullinan East” është një oaz i shkëlqimit dhe komfortit për një grup të seleksionuar njerëzish që kërkojnë një përjetim të jashtëzakonshëm të qytetit të tyre.

Me mjedisin e saj të jashtëzakonshëm rrethuar me gjelbërim dhe ajër të paster, kjo rezidencë tërheq vëmendjen e atyre që janë të interesuar për të jetuar në harmoni me natyrën, ndërsa përfitojnë nga të gjitha avantazhet e një jete urbane të sofistikuar.

Rezidenca Cullinan East është më shumë se vetëm një zgjedhje e vendbanimit – është një destinacion i dëshiruar për ata që janë në kërkim të një stili jetese të sofistikuar.

***

PËSË ARGUMENTE QË E BËJNË UNIK KOMPLEKSIN!

MATERIALE PREMIUM

Përdorimi i teknologjisë së fundit në izolimin termik, sisteme inteligjente për ndriçim dhe ngrohje, si dhe materiale të inovacionit për interierët e brendshëm, siguron që vila juaj të jetë jo vetëm e bukur.

AMBIENTE TE GJELBERUARA

Me përdorimin e teknikave inovative të gjelbërimi urban dhe materialeve eco-friendly, ne jemi në gjendje të ofrojmë ambiente të freskëta dhe të frytshme për tu relaksuar

PISHINE INDIVIDUALE

Pishinat tona individuale ofrojnë një kombinim të përsosur të elegancës, stilin dhe teknologjisë më të fundit në industrijë.

FASADA TE VENTILUARA

Fasadat e ventiluara ofrojnë një izolim të shkëlqyer termik dhe akustik, duke rritur qëndrueshmërinë dhe përmirësuar efikasitetin energjetik të shtëpisë suaj

HAPËSIRA LUKSOZE

Hapësirat tona luksoze përfshijnë ambientet më të rafinuara dhe të personalizuara, duke përdorur materiale premium dhe teknologji inovative për të krijuar një përvojë që tejkalon pritshmëritë.

TIPET E VILAVE

BLUE MOON OF JOSEPHINE

 

OPPENHEIMER BLUE

 

OPPENHEIMER BLUE

***

KOH-I-NOOR

 

LESEDI LA RONA

28 Maji, Dita Botërore e Lojërave

Dita Botërore e Lojërave, e sponsorizuar nga Shoqata Ndërkombëtare e Bibliotekave të Lodrave (ITLA), mbahet më 28 maj.

Global 360

Osmani në takim me Chulick: Çdo sukses i Kosovës mban edhe vulën e SHBA

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim Nicole Chulick, zëvendësndihmëssekretaren e Departamentit të Shtetit nga Byroja…

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Shkolla e shkrimtarit

Shkrimtari nuk bëhet nga shkolla, shkrimtari lind.

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

28 Maji, Dita Botërore e Lojërave

Dita Botërore e Lojërave, e sponsorizuar nga Shoqata Ndërkombëtare e Bibliotekave të Lodrave (ITLA), mbahet më 28 maj.