Anëtarësimi i Kosovës në KiE, Spiropali: E ka merituar

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, e ka cilësuar të merituar anëtarësimin e Kosovës në Këshillin Evropian.

Spiropali: Forcim i bashkëpunimit në fushat prioritare mes Shqipërisë dhe Kosovës

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali pret ambasadorin e Kosovës, Skënder Durmishi

Spiropali mesazh urimi: Ngjisim Shqipërinë në lartësinë që vet emri i saj imponon

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali përmes një videomesazhi uroi shqiptarët kudo ku janë në prag të Vitit të Ri 2024.