Ambasadori Canaj, takime me drejtuesit e partive shqiptare në Luginën e Preshevës

Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, u takua me Drejtuesit e Aleancës për Luginën, Partisë për Veprim Demokratik, Unioni Demokratlk Shqiptar dhe Partisë Demokratike Shqiptare.


Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, po zhvillon një vizitë pune në Luginën e Preshevës.

Në ditën e parë të vizitës, ai u takua me Drejtuesit e Aleancës për Luginën, Partisë për Veprim Demokratik, Unioni Demokratlk Shqiptar dhe Partisë Demokratike Shqiptare.

POSTIMI I AMBASADËS

Në ditën e parë të vizitës në Preshevë pata kënaqësinë të takohesha me Drejtuesit e Aleancës për Luginën, Partisë për Veprim Demokratik, Unioni Demokratlk Shqiptar dhe Partisë Demokratike Shqiptare.

Në ditën e parë të vizitës në Preshevë pata kënaqësinë të takohesha me Drejtuesit e Aleancës për Luginën, Partisë për…

Posted by Embassy of Albania in Belgrade on Sunday, February 18, 2024

CMG: Shpresojmë që ShBA të mbajë përgjegjësi esenciale pas vizitës së Yellen-it

Sekretarja e Thesarit e ShBA-së Janet Yellen, të martën përfundoi vizitën e saj në Kinë

Global 360

Komandanti i NATO-s për Evropën: Po shtojmë forcat në Kosovë

Cavoli vlerësoi se tensionet etnike në Bosnjë gjithashtu kanë potencial për të përshkallëzuar dhe destabilizuar rajonin e Ballkanit Perëndimor

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Fjala është e para!

Na pëlqejnë fjalët e mençura dhe i marrim me vete! Ndaj fjala mbetet e para dhe e fundit si ajri…

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

CMG: Shpresojmë që ShBA të mbajë përgjegjësi esenciale pas vizitës së Yellen-it

Sekretarja e Thesarit e ShBA-së Janet Yellen, të martën përfundoi vizitën e saj në Kinë