Yuri, blogerja e turizimit shqiptar!

Një portet i “paautorizuar” i Ambasadores Amerikane në Shqipëri, Yuri Kim.

Një “gjenerale” si Yuri Kim!

Një portet i “paautorizuar” i Ambasadores Amerikane në Shqipëri, Yuri Kim.

David Kostelancik, zyrtarisht ambasadori i ri i SHBA në Shqipëri

Kostelancik ishte propozuar nga Presidenti amerikan, Joe Biden për të zëvendësuar ambasadoren aktuale, Yuri Kim.

Yuri, “The Fashion Ambassador”

Një portet i “paautorizuar” i Ambasadores Amerikane në Shqipëri, Yuri Kim.

Jepini pasaportën kuqezi “shqiptares” Yuri Kim!

Një portet i “paautorizuar” i Ambasadores Amerikane në Shqipëri, Yuri Kim.

Begaj: “Qendra Marshall”, kontribut në promovimin e paqes dhe të stabilitetit në Evropën Lindore

Presidenti shprehu mirënjohjen për mbështetjen e madhe të Qendrës “Marshall” dhe të qeverisë amerikane e gjermane

Yuri Kim, ylli i televizioneve shqiptare!

Një portet i “paautorizuar” i Ambasadores Amerikane në Shqipëri, Yuri Kim.

Balluku pret Escobar dhe ambasadorët amerikanë në rajon: Në fokus situata gjeopolitike

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku priti sot zv.ndihmëssekretarin e Shtetit, Gabriel Eskobar

Kim: SHBA, ndihmë në forcimin e institucioneve të drejtësisë në Shqipëri

Ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim u takua sot me Inspektorin e Lartë të Drejtësisë, Artur Metani

Yuri Kim nderon kujtimin e Musine Kokalarit dhe Marie Tucit

Ambasadorja e SHBA vizitoi 7 bashki: Klos, Mat, Mirditë, Shkodër, Vau i Dejës, Pukë dhe Fushë-Arrëz