Çuçi: Fleksibël për ulje të çmimeve të dokumenteve biometrike

Ministri i Brendshëm: Marrëdhënia kontraktore me kompaninë mbaron në fund të korrikut të këtij viti

Çuçi: Shqipëria, kontribut real në sigurinë e unionit

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, mer pjesë në takimin e 43-të të policive të kryeqyteteve evropiane të zhvilluar në Tiranë.

Shqipëri-Kosovë, lëvizje e lirë me automjete në dy anët e kufirit

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi dhe homologu i tij nga Kosova, Xhelal Sveçla, nënshkruan sot në Tiranë protokollin që përmirëson më tej regjimin e lëvizjes së lirë ndërkufitare

Shqipëria dhe Mbretëria e Arabisë Saudite, bashkëpunim në luftën kundër krimit kibernetik

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi ndodhet për një vizitë zyrtare në Riad, me ftesë të princit Abdulaziz bin Saud bin Nayef bin Abdulaziz.

Dita Ndërkombëtare e Gjuhës Amtare, Margariti: Shqipja i ka rezistuar çdo rrebeshi!

Ministrja e Kulturës: Është amanet i të parëve dhe është detyra e çdo shqiptari ta ruajë të paprekur!

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi pret drejtorin e Përgjithshëm të Sigurisë së Libanit, Gjeneral Major Abbas Ibrahim

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, priti në një takim drejtorin e Përgjithshëm të Sigurisë së Libanit, Gjeneral Major Abbas Ibrahim, dhe Konsullin e Përgjithshëm të Shqipërisë në Liban Marc Ghorayeb.

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, takon ambasadorin e Gjermanisë, Peter Zingraf

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi priti në një takim ambasadorin e Gjermanisë, Peter Zingraf, i cili i dorëzoi raportin e Policisë Federale