Balla takim me Ambasadorin Reinout Vos: Bashkëpunimin më të ngushtë me agjencitë ligjzbatuese holandeze

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, zhvilloi një takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Vendeve të Ulëta Reinout Vos.

Balla pret ambasadorin çek: Bashkëpunim në çështjet e sigurisë publike

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla priti në një takim ambasadorin e Republikës së Çekisë, Karel Urban.

Balla me Njësinë Detare në Vlorë: Siguri e shtuar përgjatë sezonit veror

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla zhvilloi një takim me strukturat e Policisë Kufitare dhe Delta Forcën

Balla: 1 milion pasagjerë gjatë muajit gusht në Aeroportin “Nënë Tereza”

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla: Policia Kufitare po bën një punë të shkëlqyer!

Balla-Metani: Bashkëpunim institucional për ankesat mbi punën e magjistratëve

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla zhvilloi një takim me Inspektorin e Lartë të Drejtësisë, Artur Metani.

Balla: Policimi në komunitet duhet të ngrihet në një nivel te ri!

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, zhvilloi një takim me drejtuesit e Drejtorisë Vendore të Fierit

Balla takim me King-Smith: Bashkëpunim edhe më të ngushtë Mbretërinë e Bashkuar

Ambasadori britanik i përcolli urimet nga ana e Suella Braverman, Sekretare e Çështjeve të Brendshme të MB

Balla takon ambasadorin Bucci: Bashkëpunim me strukturat ligj-zbatuese italiane

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla zhvilloi një takim me Ambasadorin e Italisë në Shqipëri, Fabrizio Bucci

Altin Hoxha, skulptori nga Mallakastra që kthen gurët në vepra arti

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ndau sot historinë e suksesit të skulptorit Altin Hoxha

Çuçi: Dhuna e MEK ndaj Policisë e pajustifikuar, iu kemi ofruar gjithçka sipas marrëveshjes

Ministri Çuçi: Kemi pasur shqetësime për mosrespektim të marrëveshjes