Balla shpërndan dhurata në Librazhd: Gëzuar Festat!

Mnistri i Brendshën ndau dhurata për fëmijët e punojësve të policisë dhe familjeve në nevojë në Librazhd


Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ishte sot në Librazhd ku ndau dhurata për fëmijët e punonjësve të policisë si dhe për fëmijë të familjeve në nevojë.

“Më vjen mirë që bashkë me fëmijët e punonjësve të Policisë, kemi dhe fëmijë të tjerë të qytetit për të shpërndarë dhuratat e Vitit të Ri, e ndaj dua t’ju uroj me gjithë zemër së bashku me kryetarin e Bashkisë dhe shefin e Komisariatit Gëzuar Festat e fundvitit, qoftë 2024 një vit i mbarë për gjithë Shqipërinë e për gjithë shqiptarët kudo që janë”, uroi Balla

Balluku në Londër, fton të rinjtë të kontribuojnë pranë Agjencisë së Inovacionit dhe Ekselencës

Zëvendëskryeministrja, njëherësh ministre e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, si dhe drejtuesja e Agjencisë së Inovacionit dhe Ekselencës Ledi Imeraj…

Global 360

Osmani: Të mbështetet Ukraina, të mos shpërblehet agresioni i Rusisë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka mbajtur fjalimin përmbyllës në Samitin e Paqes për Ukrainën në Zvicër ku morën pjesë…

Diplovista

Bregu: Zero roaming me BE-në deri më 2027

Perspektiva e Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor nuk është më një proces datash, BE-ja po ndryshon, ndoshta duhet të ndryshohet…

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Shqipëria, emigrantët dhe BE

Ndërsa procesi i votimit në vendet e BE edhe pak i afrohet fundit, pak ditë më parë kryeministrja e Italisë,…

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

Balluku në Londër, fton të rinjtë të kontribuojnë pranë Agjencisë së Inovacionit dhe Ekselencës

Zëvendëskryeministrja, njëherësh ministre e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, si dhe drejtuesja e Agjencisë së Inovacionit dhe Ekselencës Ledi Imeraj…