Diplomacia ekonomike, ambasadori Canaj takim me CeO-n e spitalit elitar në Beograd

Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, vizitë në një nga spitalet më elitare në Beograd, “Colic Hospital”,


Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, vizitë në një nga spitalet më elitare në Beograd, “Colic Hospital”, me ftesë të CeO së tij, Prof.Dr. Milan Colic.

Prof.Dr.Colic shprehu gadishmërinë për bashkëpunim në fushën hospitalore e më gjerë me partnerë nga Shqipëria, si dhe konfirmoI vizitën së afërmi në vendin tonë.

POSTIMI I AMBASADËS SHQIPTARE

Me kënaqësi mirëprita ftesën për vizitë në një nga spitalet më elitare në Beograd, ” Colic Hospital”( www.dr-colic.com) dhe të bashkëbisedoja me CeO e tij, Prof.Dr. Milan Colic, ku u njoha nga afër me gjithë shërbimet e ekspertizat moderne që ofrohen në ndihmë të pacientëve në nevojë. Prof.Dr.Colic shprehu gadishmërinë për bashkëpunim në fushën hospitalore e më gjerë me partnerë nga Shqipëria e konfirmoI vizitën së afërmi në vendin tonë.

Me kënaqësi mirëprita ftesën për vizitë në një nga spitalet më elitare në Beograd, " Colic Hospital''(…

Posted by Embassy of Albania in Belgrade on Friday, April 12, 2024

28 Maji, Dita Botërore e Lojërave

Dita Botërore e Lojërave, e sponsorizuar nga Shoqata Ndërkombëtare e Bibliotekave të Lodrave (ITLA), mbahet më 28 maj.

Global 360

Osmani në takim me Chulick: Çdo sukses i Kosovës mban edhe vulën e SHBA

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim Nicole Chulick, zëvendësndihmëssekretaren e Departamentit të Shtetit nga Byroja…

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Shkolla e shkrimtarit

Shkrimtari nuk bëhet nga shkolla, shkrimtari lind.

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

28 Maji, Dita Botërore e Lojërave

Dita Botërore e Lojërave, e sponsorizuar nga Shoqata Ndërkombëtare e Bibliotekave të Lodrave (ITLA), mbahet më 28 maj.