“Wanderlust in Albania”

687 konkurrentë nga 40 vende të botës, në 10 ditë u mblodhën 6,284 fotografi dhe 746 Video Reels.

“Shqiptarët janë një nga racat më të bukura”

Revista franceze “Le Journal de la Jeunesse” e vitit 1880 boton dy gravura shqiptarësh.

Google kthehet kuqezi

Rama: Dita e flamurit më të bukur në botë

Nga Roma, në Paris – Nga takimi me Melonin, tek ai me Macron

Kryeministri Edi Rama ndau sot fotoalbumin e aktiviteve të javës që sapo lamë pas.

“Beautifull Albania” – Ksamili

Kryeministri Edi Rama ndau pamje të një prej plazheve të Ksamilit.

Përmeti, qyteti i bekuar i bukurisë!

Përmeti është shndërruar në një qytetet më të vizituara nga turistët dhe tashmë është një destinacion ndërkombëtar

Rama takon ish-kryeministrin e Austrisë, Sebastian Kurz

Kryeministri Rama është takuar me ish-kryeministrin e Austrisë, Sebastian Kurz dhe kryebashkiakun e Kievit, Vitaly Klychko.

Rama surprizon me dhurata fëmijët në Pediatrinë e Tiranës!

Me rastin e Krishtlindjes, Rama u ndau dhurata të gjithë fëmijëve që po merrnin trajtim në pediatrik

Edi Rama, i qeshur me Emmanuel Macron

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, ka mbërritur në samitin e Bashkimit Europian me Ballkanin Perëndimor që po mbahet në Tiranë

Edi Rama takon George Soros: Një mendje e rrallë!

Kryeministri Edi Rama gjatë vizitës së tij në Nju Jork është takuar edhe miliarderin George Soros.