Veliaj: Parku i Madh i Liqenit, më i ndriçuar se asnjëherë me llambat LED


Bashkia e Tiranës ka vendosur ndriçim LED edhe në Parkun e Liqenit Artificial.


Paralelisht me transforminin e ndriçimit të rrugëve në kryeqytet, Bashkia e Tiranës ka vendosur ndriçim LED edhe në Parkun e Liqenit Artificial.

Të apasionuarit pas ecjen në natyrë dhe sporteve do të mund të shfrytëzojnë kurdoherë hapësirat e gjelbra të këtij parku.

“Mirëmëngjesi. Nga një tjetër investim i realizuar me sukses. Tashmë Parku i Madh i Liqenit është më i ndriçuar se asnjëherë me llambat LED, të cilat ndihmojnë edhe në kursimin e energjisë. Bravo ekipi”, shkruan Veliaj.

MIRËMËNGJESI 😀

Nga një tjetër investim i realizuar me sukses. 👌🏻 Tashmë 📍 Parku i Madh i Liqenit 🌳🛝 është më i ndriçuar se asnjëherë me llambat LED 💡, të cilat ndihmojnë edhe në kursimin e energjisë. ⚡️

Bravo ekipi! 👏🏻

Posted by Erion Veliaj on Thursday, March 28, 2024

Lexo më shumë nga

Lufta, te pragu?

Izraeli dhe Irani, në një rajon të nxehtë sic është Lindja e Mesme kanë njohur së bashku raporte komplekse me…

Global 360

Izraeli kërkon mbledhjen e Këshillit të Sigurimit pas sulmit të Iranit

Izraeli ka kërkuar që Këshilli i Sigurimit i OKB-së të mbajë një mbledhje urgjente sot për të dënuar sulmin e…

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Lufta, te pragu?

Izraeli dhe Irani, në një rajon të nxehtë sic është Lindja e Mesme kanë njohur së bashku raporte komplekse me…

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

Lufta, te pragu?

Izraeli dhe Irani, në një rajon të nxehtë sic është Lindja e Mesme kanë njohur së bashku raporte komplekse me…