Nisja e sesionit të ri parlamentar, Spiropali: Shtojmë ritmin e reformave

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali siguroi në nisje të sesionit të ri parlamentar se PS do të shtojë ritmin e reformave


Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali siguroi në nisje të sesionit të ri parlamentar se PS do të shtojë ritmin e reformave duke vijuar punët e mira për progresin e Shqipërisë.
Spiropali ndau në rrjetet sociale momente nga mbledhja e grupit parlamentar të PS-së, ndërsa u shpreh se “jemi gati e me energji të reja”.

“Sot me grupin parlamentar të PS-së në nisjen e sesionit të ri parlamentar, gati e me energji të reja për të përmbushur efektivisht detyrën që na kanë besuar qytetarët, duke shtuar ritmin e reformave dhe vijuar punët e mira për progresin e Shqipërisë”, u shpreh ajo.

?Kryesia e Kuvendit –
Sot me Grupin Parlamentar të PS?në nisjen e sesionit të ri parlamentar, gati e me energji të reja…

Posted by Elisa Spiropali on Monday, January 15, 2024

Katër marrëveshjet e arritura në Samitin Ballkani Perëndimor-BE

Na ulja e kostove të transaksioneve bankare te korsitë e gjelbra

Global 360

Rezoluta e PE: Mungesa e suksesit në dialogun Kosovë-Serbi dëmton besueshmërinë e BE-së

PE-ja i bëri thirrje Bashkimit Evropian që ta ndryshojë qasjen në dialog, në mënyrë që të ketë përparim.

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

“La dolce vita”, një kontrapunkt aktual edhe i shoqërisë sonë

Një botë kukullash, një botë teatri. Botë që duket në dritë, po që s'ka më dritë.

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

Katër marrëveshjet e arritura në Samitin Ballkani Perëndimor-BE

Na ulja e kostove të transaksioneve bankare te korsitë e gjelbra