Elsa Lila falënderon Veliajn: Kontribut të jashtëzakonshëm në jetën artistike në qytet

Në nisje të koncertit recital “Finalmente Elsa”, artistja e njohur Elsa Lila ka falënderuar bashkëpunëtorët, që kanë bërë të mundur realizimin e këtij projekti.


Në nisje të koncertit recital “Finalmente Elsa”, artistja e njohur Elsa Lila ka falënderuar bashkëpunëtorët, që kanë bërë të mundur realizimin e këtij projekti.

Ajo falënderoi veçanërisht bashkinë e Tiranës dhe kryebashkiakun Erion Veliaj për kontributin e jashtëzakonshëm në këtë projekt.

Elsa Lila vlerësoi më tej edhe kontributin e kryebashkiakut Veliaj në jetën artistike në kryeqytet.

“Falënderoj bashkinë e Tiranës dhe kryetarin e bashkisë, Erion Veliaj për kontributin e jashtëzakonshëm në këtë projekt dhe për kontributin që ata i japin të gjithë jetës artistike në Tiranë. Faleminderit nga zemra”, u shpreh Elsa Lila.

Pas deklaratës së artistes, e gjithë salla ka shpërthyer në duartrokitje. “Finalmente Elsa”, është koncerti i parë recital, që Elsa Lila, realizon në Tiranë, pikërisht aty ku nisi jeta e saj e suksesshme artistike, në skenën e Pallatit të Kongreseve.

Lexo më shumë nga

Kur ndez një dritë!

E ftuar në një familje hebrenjsh për të festuar një ditëlindje, një dritë të ndezur për Hanukkah.

Global 360

Greqia dhe Turqia nënshkruajnë deklaratën për marrëdhënie të mira fqinjësore

Kjo lëvizje vjen menjëherë pas vizitës shumë të ndjekur të presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan në Athinë.

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Gjashtë shtetet e lëkundura, që do të vendosin për të ardhmen e gjeopolitikës

Cliff Kupchan është kryetar i institutit kërkimor “Eurasia Group”.

OPED

Kur ndez një dritë!

E ftuar në një familje hebrenjsh për të festuar një ditëlindje, një dritë të ndezur për Hanukkah.

Profil

Rauf Fico, diplomati brilant me vizion perëndimor

Rauf Fico përcaktoi juridiksionin e konsullatave shqiptare dhe Konsullatave të Nderit të Shqipërisë jashtë vendit.

Masmedia

Kur ndez një dritë!

E ftuar në një familje hebrenjsh për të festuar një ditëlindje, një dritë të ndezur për Hanukkah.