Mesi-Ronaldo, “betejë” edhe me jet ski!

Të dy yjet e futbollit ndodhen me pushime me familjet e tyre.

Bebe Rexha qëllohet me telefon në fytyrë gjatë një koncerti në New York

Teksa po performonte në skenën e mbushur me fansa, një prej tyre e goditi me telefon në fytyrë

E dashura Jeff Bezos me unazë 2.5 milionë euro

Ish-spikerja e lajmeve, Lauren Sanchez dhe biznesmeni miliarder, Jeff Bezos u fotografuan duke vizituar Beaulie, një qytet bregdetar në Rivierën Franceze.

Leonardo DiCaprio, pushime luksoze me një vajzë misterioze

Aktori i famshëm i Hollwoodit po shijon pushimet në një jaht luksoz në Bregun e Amalfit.

Dasma Grishaj-Osmani në Itali, ceremoni në kishën e Toskanës

Eduart Grishaj ka treguar detajet e dasmës me Arbana Osmanin që do zhvillohet të shtunën e ardhshme