Moti me dëborë, Rama: Mjekët dhe infermierët, në shërbim të qytetarëve edhe në zonat më të thella

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu, falenderon mjekët dhe infermierët

Koçiu: Mbi 58 mijë persona me aftësi të kufizuar bonus 10 mijë lekë për Vitin e Ri

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale: Nga viti 2019 janë shpërndarë 200 mijë bonuese, ndërsa 40 mijë vetëm për vitin 2023.

Kryediplomati kinez Wang Dexin takon ministren e Shëndetësisë

Të dy palët shkëmbyen mendime për forcimin e bashkëpunimit shëndetësor mes dy vendeve.

Shqipëri-Zvicër, marrëveshje për forcimin e sistemit të kujdesit shëndetësor

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu si dhe ambasadorja e Zvicrës në Tiranë, Ruth Huber, nënshkruan dy marrëveshje

United Nations Albania rikonfirmon mbështetjen ndaj Ministrisë së Shëndetësisë

Koordinatorja e Përhershme e OKB-së në Shqipëri, Fiona McCluney, u takua me Ministren e re të Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu

Koçiu: Armatë më të madhe profesionistësh të sëmundjeve interne

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu, ishte sot pjesë e Konferencës së parë Kombëtare të Mjeksisë Interne dhe Hipertonisë,

Tetori Rozë/ Koçiu dhe Balluku në Bulqizë, mesazh sensibilizimi: Kryeni diagnostikimin për kancerin e gjirit

Muaji i ndërgjegjësimit ndaj rrezikut të kancerit të gjirit

Koçiu me stafin mjekësor të Spitalit të Traumës: Vijim i investimeve dhe fuqizim i kapaciteteve

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu, ka zhvilluar një takim me drejtuesit dhe stafin mjekësor të Spitalit Universitar të Traumës

Koçiu takon ambasadorin italian, fokusi investimi në poliklinika

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu zhvilloi një takim me ambasadorin e Italisë, Fabrizio Bucci.

Rama në Zagreb, pritet me ceremoni zyrtare nga kryeministri kroat Plenković

Kryeministri Edi Rama po zhvillon sot një vizitë në Kroaci.