“Dua të luaj”, Parku Rekreativ në Berat

Kryeministri Rama publikon pamjet: 300 pemë, kënd lojërash dhe fusha sportive

Rama: Atmosferë me ngjyra pranverore nga Pazari i Gjirokastrës ku fëmijët mësojnë ta duan natyrën

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga Pazari i Gjirokastrës zbukuruar nga lulet shumëngjyrëshe gjatë fundjavës.

Rajmonda Balilaj emërohet prefekte e Qarkut të Fierit

Qeveria vendosi që Lefter Shehaj të lirohet nga detyra si prefekt i Qarkut të Fierit.

Beci takim me krerët e komuniteteve fetare: Bashkëpunim për zhvillimin e Shkodrës

Kryetari i bashkisë Shkodër, Benet Beci, ka pritur në një takim krerët e komuniteteve fetare

Rama: Kolonja magjike!

Kryeministri: E bekuar nga natyra dhe e zhvilluar prej potencialit njerëzor, ju mirëpret për këto festa fundviti.

Dino Selimi, zgjedhja e duhur si Kryetar i Këshillit të Qarkut Gjirokastër

Zgjedhja e Dino Selimit si kreu i Këshillit të Qarkut është vlerësim ndaj kontributit të socialistëve në këtë qark. 

Rindërtimi, Sako: Kanë përfunduar 20 objekte arsimore në Durrës, 17 në proces

Kryetarja e bashkisë së Durrësit, Emiriana Sako, inspektoi punimet për rikonstruksionin dhe përforcimin e shkollës së mesme të bashkuar “Jusuf Hoti”

Gjirokastra “pushtohet” nga turistët

Lagja e qytetit të vjetër është një nga zonat më të frekuentuara nga turistët

Përurohet Akademia e parë e Çiklizmit, Veliaj: Dhuratë për fëmijët e Tiranës!

Në Parkun e Liqenit Artificial të Tiranës u inaugurua sot Akademia e Çiklizmit, një hapësirë e standardizuar e stërvitjes dhe garave për të vegjlit

Çelet “Porta e beharit turistik” në sitin arkeologjik të Antigonesë në Gjirokastër

“Antigonea” gati për të pritur vizitorë vendas e të huaj