EURO 2024, UEFA publikon fotot e futbollistëve të Kombëtares shqiptare

UEFA ka publikuar në faqen zyrtare në Facebook, fotot e futbollistëve të Kombëtares shqiptare.


UEFA ka publikuar në faqen zyrtare në Facebook, fotot e futbollistëve të Kombëtares shqiptare.

EURO 2024 do të zhvillohet në Gjermani dhe fillon më 14 qershor.

Kombëtarja jonë do të luajë ndeshjen e parë të grupit më 15 qershor kundër Italisë.

Kombëtarja shqiptare do të zhvillojë vetëm një seancë stërvitore këtë të enjte në kampin bazë të Kaiseraut.

Departamenti i Komunikimit në FSHF bën me dije se skuadra do të zbresë në fushë në orën 16:30, teksa 15 minutat e para do të jenë të hapura për median.

Mesfushori Kristian Asllani do të ketë një komunikim me median në sallën e konferencave në Kaiserau, duke nisur nga ora 13:30.

🇦🇱🔥

#EURO2024

Posted by UEFA EURO 2024 on Wednesday, June 12, 2024

Lexo më shumë nga

Atentati ndaj Trump, Nikolla: Dhuna dhe demokracia janë të papajtueshme

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla reagoi sot atentatin ndaj ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Global 360

Biden dënon dhunën politike, pas atentatit kundër Trump

Presidenti i SHBA Joe Biden ka dënuar dhunën politike pas një sulmi në mitingun e ish-presidentit Donald Trump.

Diplovista

Bregu: Zero roaming me BE-në deri më 2027

Perspektiva e Bashkimit Evropian për Ballkanin Perëndimor nuk është më një proces datash, BE-ja po ndryshon, ndoshta duhet të ndryshohet…

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Lamtumirë mjeshtër!

Tani më shumë se kurrë ka zënë vendin e tij në panteonin e letrave botërore.

Profil

Një emër i njohur i elitës intelektuale dhe politike të çerekshekullit të fundit

75-vjetori I lindjes -- Rrugëtimi i Z. Koçi Tahiri nga galeritë e Bulqizës në sallën e legjislativit shqiptar (2017-2021)

Masmedia

Atentati ndaj Trump, Nikolla: Dhuna dhe demokracia janë të papajtueshme

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla reagoi sot atentatin ndaj ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.