“Parada e Shqiptarëve”, Arifi: Presheva, pjesë e spektalit kuqezi në Tiranë

Veliaj: Tirana i mirëpret të gjithë qytetarët e Preshevës të festojmë së bashku 111 vjetorin e Pavarësisë

Spiropali pret Arifin: Respektim i të drejtave të popullsisë shqiptare në Luginën e Preshevës

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali priti sot në takim kryetarin e komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, dhe kryetarin e kuvendit të komunës, Sami Salihu.