Ambasadori Canaj takim me studentët shqiptarë në Universitetin Shtetëror të Beogradit

Ambasadori iu garantoi një bashkëpunim përherë dhe më kooperues me përfaqësinë diplomatike të vendit tonë në Serbi.


Ambasadori i Shqipërisë në Serbi, Dr. Bardhyl Canaj, priti në një takim të veçantë studentët nga Shqipëria që studiojnë në Universitetin Shtetëror të Beogradit.

Ambasadori iu uroi suksese dhe iu garantoi një bashkëpunim përherë dhe më kooperues me përfaqësinë diplomatike të vendit tonë në Serbi.

POSTIMI I AMBASADËS SHQIPTARE NË SERBI

Ambasadori Canaj priti në një takim të veçantë studentët nga Shqipëria që studiojnë në Universitetin Shtetëror të Beogradit, të cilëve i uroj suksese në objektivat e tyre dhe bashkëpunim përherë më kooperues me Përfaqësinë tonë Diplomatike.

Ambasadori Canaj priti në një takim të veçantë studentët nga Shqipëria që studiojnë në Universitetin Shtetëror të…

Posted by Embassy of Albania in Belgrade on Friday, March 15, 2024

“Daily Mail”: Mirë se vini në Rivierën Shqiptare – destinacioni i ri i pushimeve me plazhe të pacënuara

Joe Kessel shkruan në të përditshmen britanike “Daily Mail”.

Global 360

CNN zbulon prapaskenën e tërheqjes së Biden

Vendimi përfundimtar i Presidentit Joe Biden për t’u larguar nga gara u mor në 48 orët e fundit

Diplovista

Rakipi: Bisedimet Kosovë-Serbi të përqendrohen tek njohja, jo më në çështje teknike

Kryetari i Institutit për Studime Ndërkombëtare Albert Rakipi thotë se ka ardhur koha për një qasje tjetër në dialogun mes…

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Lamtumirë mjeshtër!

Tani më shumë se kurrë ka zënë vendin e tij në panteonin e letrave botërore.

Profil

Një emër i njohur i elitës intelektuale dhe politike të çerekshekullit të fundit

75-vjetori I lindjes -- Rrugëtimi i Z. Koçi Tahiri nga galeritë e Bulqizës në sallën e legjislativit shqiptar (2017-2021)

Masmedia

“Daily Mail”: Mirë se vini në Rivierën Shqiptare – destinacioni i ri i pushimeve me plazhe të pacënuara

Joe Kessel shkruan në të përditshmen britanike “Daily Mail”.