SPAK mbyll hetimet për “Sterilizimin”, dërgon për gjykim Ilir Beqajn

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar mbyll hetimet për koncesionin e sterilizimit

Rama: Hetimi i SPAK për sterilizimin nuk cënon suksesin e kësaj nisme

Kryeministri Rama pa nga afër ambientet e sterilizimit në Spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”