OSBE takim me drejtuesen e Shërbimit të Monitorimit të Institucioneve të Pavarura

Prezenca e OSBE në Shqipëri priti në takim drejtuesen e Shërbimit të Monitorimit të Institucioneve të Pavarura Kuvendi i Shqipërisë, Alkida Llakaj dhe stafin e këtij shërbimi.


Prezenca e OSBE në Shqipëri priti në takim drejtuesen e Shërbimit të Monitorimit të Institucioneve të Pavarura Kuvendi i Shqipërisë, Alkida Llakaj dhe stafin e këtij shërbimi.

“Jemi krenarë për rolin tonë në ngritjen e Shërbimit më 2009 dhe që mbështesim kontributin e tij për kornizën llogaridhënëse në vend”, shkruan në postimin e saj, OSB,

POSTIMI I OSBE

Mirëpritëm sot drejtuesen e Shërbimit të Monitorimit të Institucioneve të Pavarura Kuvendi i Shqipërisë, Alkida Llakaj dhe stafin e këtij shërbimi për t’u njohur me punën e tyre të çmuar dhe për të folur për praktikat më të mira. Jemi krenarë për rolin tonë në ngritjen e Shërbimit më 2009 dhe që mbështesim kontributin e tij për kornizën llogaridhënëse në vend.

🤝 Mirëpritëm sot drejtuesen e Shërbimit të Monitorimit të Institucioneve të Pavarura Kuvendi i Shqipërisë, Alkida Llakaj…

Posted by OSCE Presence in Albania on Friday, February 23, 2024

Lexo më shumë nga

CMG: Shpresojmë që ShBA të mbajë përgjegjësi esenciale pas vizitës së Yellen-it

Sekretarja e Thesarit e ShBA-së Janet Yellen, të martën përfundoi vizitën e saj në Kinë

Global 360

Komandanti i NATO-s për Evropën: Po shtojmë forcat në Kosovë

Cavoli vlerësoi se tensionet etnike në Bosnjë gjithashtu kanë potencial për të përshkallëzuar dhe destabilizuar rajonin e Ballkanit Perëndimor

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Fjala është e para!

Na pëlqejnë fjalët e mençura dhe i marrim me vete! Ndaj fjala mbetet e para dhe e fundit si ajri…

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

CMG: Shpresojmë që ShBA të mbajë përgjegjësi esenciale pas vizitës së Yellen-it

Sekretarja e Thesarit e ShBA-së Janet Yellen, të martën përfundoi vizitën e saj në Kinë