Parada e Shqiptarëve në Nju Jork, Veliaj takon Kepin

Pas suksesit të Paradës së shqiptarëve në Tiranë më 28 nëntor, kanë nisur përgatitjet për Paradën në Nju Jork.

Festohet 111-vjetori i Pavarësisë në Tiranë, ngrihet flamuri në Sheshin “Skënderbej”

Nën tingujt e Bandës Frymore flamuri kuq e zi u ngrit në sheshin e shqiptarëve

Parada e shqiptarëve, Atifete Jahjaga për Veliajn: Me ide kreative dhe inovative çdo vit

Tirana do të presë nesër një paradë të madhe, ku shqiptarë nga e gjithë bota do të parakalojnë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Parada e Pavarësisë, Kepi-Veliajt: Krenar që Bashkia e Tiranës bashkëpunon me “Albanian Roots”

Presidenti Marko Kepi: “Këto janë ditët më të mira të shqiptarisë!”

Parada e 28 Nëntorit, Veliaj: Tirana, kryeqyteti i të gjithë shqiptarëve!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës fton të gjithë të vijnë në Tiranë dhe të shijojnë këtë ngjarje fantastike.

Edhe Ferizaj në Paradën e 28 nëntorit, Veliaj: Tirana, një zemër kuq e zi!

Kryetari i Komunës, Agim Aliu: Tok së bashku do të festojmë në Tiranën e shumëdashur nga të gjithë

Nga “Parada e Shqiptarëve” te “Nata e Bardhë”, Veliaj zbulon detajet

Kryebashkiaku: Ja çfarë do të ndodhë më 28-29 Nëntor në Tiranë. Ejani festojmë të gjithë bashkë!

28 Nëntori, Rama: Shqiptarët nga të katër anët në një paradë të vetme

Kryeministri Edi Rama publikoi në rrjete sociale pamjet 3D si do të zhvillohet parada

“Parada e Shqiptarëve” në Tiranë, kryebashkiaku i Gjirokastrës: T’i bashkohemi këtij manifestimi kombëtar!

Veliaj: Le të festojmë së bashku 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë

Dibra e Madhe i bashkohet Tiranës për Paradën e 28 Nëntorit

Veliaj publikon videomesazhin e homologut Hekuran Duka: Prezantohen vlerat tona kulturore