Shqipëria turistike, Rama ndan foto nga Lungomare

Qyteti bregdetar i Vlorës ka pësuar ndryshime rrënjësore vitet e fundit, pas zbatimit të projekteve të ndryshme infrastrukturore.

“Lepurushi Kajan” surprizon të atin, Veliaj: Na solli vezët e Pashkëve

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj iu nënshtrua dje një ndërhyrje kirurgjikale

“Art Mbi Tank”, Peleshi: Simbol i përkushtimit të FA ndaj qytetarëve në Ditën e Verës

Në sheshin “Skënderbej” u vendos një tank mbi të cilin qytetarët mund të krijonin artin e tyre me ngjyra të ndryshme.

“Faleminderit Mësuesi im!!

Sot, muri rrethues i Ministrisë së Arsimit dhe Sportit, në rrugën e Durrësit, ishte shpirti i festës së Ditës së Mësuesit.

Rama në Shkodër përcjell atmosferën e Karnavaleve

Kryeministri Rama ishte i pranishëm në Shkodër ndërsa u bë pjesë e atmosferës rrugëve të Shkodrës në shoqërinë e kryebashkiakut Benet Beci.

Rama ndan momentin e veçantë me Erdogan: Fotoja e ditës

Kryeministri Edi Rama përcolli foton e ditës me Presidentin turk, Erdogan, ndërsa ky i fundit e priti në hyrje të institucionit

“Fotoalbumi i ditës”, vizita e Blinken në Shqipëri

Kryeministri Edi Rama ndau sot në rrjetet sociale “Fotoalbumin e ditës” me momente nga vizita e Sekretarit amerikan të Shtetit, Antony Blinken në Tiranë.

Samiti në Shkup, Rama ndan pamje nga darka krah liderëve të Ballkanit Perëndimor

Kryeministri Edi Rama ka publikuar foto nga darka e mbajtur në Shkup,

“Foto e ditës”, Rama shkëmben dhurata me Söder

Kryeministri Rama ndau në rrjetet sociale momente nga takimi me kryeministrin bavarez, Markus Söder

Flamingot “pushtojnë” lagunën e Karavastasë, Rama: Bukuria e zonave tona të mbrojtura

Laguna e Karavastasë radhitet në lagunat me rëndësi të madhe si zonë e rëndësishme për llojet shtegtare dhe si habitat i mbi 20,000 shpendëve dimërues