Muaji i Shenjtë i Ramazanit, TIKA shtron iftar në Tiranë

Në iftarin e organizuar në Hotel “Tirana International” ishin të pranishëm përfaqësues të institucioneve turke dhe shqiptare

Nga Talat Xhaferri tek Ylli Ujka, shpallen fituesit e CCIT AWARDS, Nënkryetari Seferi: Biznesi aksioner në suksesin e Tiranës

Tirana mikpriti ceremoninë kushtuar bizneseve më të suksesshme jo vetëm të kryeqytetit, por të gjitha trevave ku flitet shqip, CCIT AWARDS!

Ja surprizat e natës së ndërrimit të viteve në Tiranë

Nata e ndërrimit të viteve këtë vit do vijë me plot surpriza dhe emocione të paharrueshme në Tiranë

TIKA dhuron pemë për Bashkinë e Tiranës

Të pranishëm ambasadori turk, Tayyar Kağan Atay, koordinatori i TIKA-s në Tiranë, Mustafa Ata, nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Andi Seferi dhe zyrtarë të tjerë