Begaj pret kryeparlamentarin bullgar: Korridori 8 do të rrisë shkëmbimet tregtare dhe turizmin

Presidenti Bajram Begaj pret kryetarin e Asamblesë Kombëtare të Republikës së Bullgarisë, Rosen Zhelyazkov.