Begaj mesazh ngushëllimi: Tragjike humbja e Raphael Dwamena

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj përcolli sot një mesazh ngushëllimi familjes dhe tifozëve të Raphael Dwamena, kapitenit të klubit Egnatia, i cili ndërroi jetë ditën e sotme, gjatë sfidës Egnatia-Partizani.