Sekretari i Mbretërisë së Bashkuar, James Cleverly viziton Universitetin Western Balkans

Sekretari britanik Cleverly biznesit: Investoni në edukimin e të rinjve!

Britania e Madhe dhuron dronë për të kontrolluar kufirin tokësor dhe detar

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla dhe Ministri i Jashtëm i Britanisë së Madhe, James Cleverly vizituan së bashku Komisariatin e ri të Policisë Kufitare në Rinas

Xhaçka takon Cleverly: Diskutuam bashkëpunimin ekonomik dhe investimet britanike në Shqipëri

Ministrja e Jashtme zhvilloi një takim me Sekretarin e Jashtëm të Mbretërisë së Bashkuar, James Cleverly.