Reforma zgjedhore, Gjiknuri dhe Alibeaj takim me përfaqësues të OSBE/ODIHR

Bashkëkryetarët e Komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknuri dhe Enkelejd Alibeaj zhvilluan sot një takim me përfaqësues të OSBE/ODIHR.

Alibeaj takon Pasztory: Reforma Zgjedhore duhet të jetë gjithëpërfshirëse dhe transparente

Në cilësinë e bashkëkryetarit të Komisionit të Posaçëm për Reformën Zgjedhore, Alibeaj shprehu konsideratën për mbështetjen permanente të Prezencës së OSBE-së në Shqipëri

Alibeaj: Shqiptarët të votojnë për të bërë ndarjen e madhe nga e shkuara

Kryetari në detyrë i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, votoi sot për zgjedhjet vendore

Alibeaj: PD do të dalë më e fortë pas këtyre zgjedhjeve

Kryetari i komanduar i PD, Enkelejd Alibeaj, iu drejtua me një mesazh demokratëve në përmbyllje të fushatës

Partia Demokratike ngre Këshillin Euroatlantik

Kryetar i Këshillit Euroatlantik do të jetë Preç Zogaj.

Alibeaj: Berisha kërkon ta kthejë PD-në në bunker antiamerikan

Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj prezantoi sot kandidaten për bashkinë e Fierit, Eriselda Zotaj Çelaj.

Alibeaj: Berisha e sulmon PD-në për halle personale!

Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj zhvilloi një takim me strukturat e PD-së në Kavajë

Alibeaj takon Glover: Partia Demokratike po sulmohet nga ish-PD

Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj takim me shefen e misionit të vëzhguesve të OSBE-ODHIR

Gabriel Escobar në Tirannë, takime me Begajn, Ramën dhe Alibeajn

Escobar do të vizitojë Tiranën në datat 11-13 prill, ku pritet të takohet me zyrtarë të lartë e përfaqësues të opozitës.