Veliaj: Shumë shpejt, do të vendosim shtatoren e Skënderbeut në Paris

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka përkujtuar sot 619-vjetorin e lindjes së Heroit tonë Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu.

Fitër Bajrami, Veliaj: Begati, paqe dhe harmoni në familjet tuaja

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uroi besimtarët myslimanë me rastin e mbarimit të Muajit të Madhnueshëm të Ramazanit dhe festës së Fitër Bajramit.

Veliaj, ndërhyrje të suksesshme kirurgjikale në QSUT

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i është nënshtruar sot një ndërhyrjeje kirurgjikale për heqjen e qeses së tëmthit për gurë.

Mbillen 3000 rrënjë fidanë në Prush, Veliaj: Periferia është fokusi i këtij mandati

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe deputeti i PS, Toni Gogu, iu bashkuan aksionit të mbjelljes së 3000 fidanëve të rinj në Liqenin e Prushit

Veliaj pret ambasadorin e Egjiptit: Tirana dhe Aleksandria, dy kryeqytetet mesdhetare të Kulturës për 2025

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti në një takim ambasadorin e Egjiptit në Tiranë, Mohamed Mustafa Heider

Tirana në qendër të medieve botërore, Veliaj: Dy herë më shumë turistë spanjollë se një vit më parë

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, deklaron se prurjet turistike nga Spanja vazhdojnë të jenë “on top”

Gjermania dhe BE-ja mbështetje Transportit të Gjelbër në Tiranë me 81.2 milionë euro

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Ervin Mete, Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe Drejtoresha e KfW në Shqipëri, Brit Horschke nënshkruan Marrëveshjet e Financimi

111-vjetori i Pavarësisë, Veliaj: Shqiptarët e bashkuar e çojnë vendin vetëm përpara!

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj uroi gjithë shqiptarët 111-vjetorin e Shpalljes së Pavarësisë

Timothy Garton Ash: Tirana, një prej destinacioneve më të pëlqyera nga turistët në Europë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, priti në takim studiuesin dhe autorin britanik Timothy Garton Ash

Sulmi ndaj policisë në Kosovë, Veliaj: Barbari e pashoqe për Europën e vitit 2023

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dënoi sot sulmin ndaj forcave të policisë në Kosovë.