Presidenti Begaj shtron darkë iftari në Lushnjë

Presidenti Bajram Begaj ka shtruar një darkë iftari në Lushnjë, në kuadër të Muajit të Madhërishëm të Ramazanit.


Presidenti Bajram Begaj ka shtruar një darkë iftari në Lushnjë, në kuadër të Muajit të Madhërishëm të Ramazanit.

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, në cilësinë e drejtuesit politik të Partisë Socialiste në qarkun e Fierit, ka ndarë foto nga darka e Iftarit e shtruar nga Presidenti Bajram Begaj.

“Lushnjë. Darkë Iftari shtruar nga Presidenti i Republikës Bajram Begaj në kuadër të Muajit të Shenjtë të Ramazanit”, shkruan Balla.

Lexo më shumë nga

“Ditë, Javë dhe Festivale Filmi”, QKK: Nisin aplikimet për financimin e projekteve

Projektet e ngjarjeve që do të kremtojnë artin dhe pasionin për kinemanë botërore, evropiane dhe shqiptare, do të duhet të…

Global 360

Osmani në takim me Chulick: Çdo sukses i Kosovës mban edhe vulën e SHBA

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim Nicole Chulick, zëvendësndihmëssekretaren e Departamentit të Shtetit nga Byroja…

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

Shkolla e shkrimtarit

Shkrimtari nuk bëhet nga shkolla, shkrimtari lind.

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

“Ditë, Javë dhe Festivale Filmi”, QKK: Nisin aplikimet për financimin e projekteve

Projektet e ngjarjeve që do të kremtojnë artin dhe pasionin për kinemanë botërore, evropiane dhe shqiptare, do të duhet të…