Ylli pret kampionen botërore në bodybuilding, Gentiana Beqa

Sportistja i shprehu mirënjohjen presidentit të KOKSH me anë të një pllakate falënderimi


Presidenti i Komitetit Olimpik Kombëtar Shqiptar, Fidel Ylli priti në zyrat e KOKSH, kampionen e botës në Bodybuilding, Gentiana Beqa, së bashku me trajnerin e saj, Asdren Ahmeti.

Sportistja i shprehu mirënjohjen presidentit të KOKSH me anë të një pllakate falënderimi ku shkruante:

“Mirënjohëse për kontributin tuaj të pazëvendësueshëm në Komitetin Olimpik, ku sporti ka marr të gjitha ngjyrat e rrathëve,falë dedikimit dhe punës tuaj. Bashkimi i sporteve nën kujdesin tuaj ka krijuar një harmoni të jashtëzakonshme, të sukseseve për të shpërndarë emrin e Shqipërisë në arenën ndërkombëtare. Të falënderojmë për ndriçimin e rrugës së Sportit Shqiptar në nivel Ndërkombëtar”.

Në takim ishte i pranishëm zv/Ministri i Sportit, Endrit Hoxha, Anëtare e Komitetit Ekzekutiv të KOKSH, Julinda Dhame, si dhe bashkëshortja e Presidentit të KOKSH, Anita Ylli.

Hasani takon homologun indian Jaishankar: Fokus, thellimi i marrëdhënieve ekonomike

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani u prit sot nga ministri i Punëve të Jashtme të Indisë,…

Global 360

Osmani: Qeveria dhe aleatët të ulen e të merren vesh për dinarin

Presidentja Vjosa Osmani ka deklaruar se problemi që lindi mes Qeverisë së Kosovës dhe ndërkombëtarëve në lidhje me rregulloren e…

Diplovista

Moisiu: Greqia të ndryshojë sjelljen ndaj Shqipërisë!

Ish-presidenti i Shqipërisë Alfred Moisiu, intervistë për Euronews Albania

Gjeopolitika

Pika të zeza apo të ndritshme?

Viti 2024 duket që do të shënjohet nga luftrat dhe zgjedhjet, të cilat do të ndikojnë në fatin e një…

OPED

“Mes frikës dhe frymëzimit”, Maks Velo në studion time!

"Maksi qeshi, duke më thënë: Po të rrëfej diçka që s’ia kam thënë askujt më parë..."

Profil

Ibrahim Kodra, “poskubisti” i fundit në Europë

Kur ishte fëmijë, portreti që i bëri komandantit të xhandarmërisë së qytetit rezultoi fatsjellës për të.

Masmedia

Hasani takon homologun indian Jaishankar: Fokus, thellimi i marrëdhënieve ekonomike

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani u prit sot nga ministri i Punëve të Jashtme të Indisë,…